1.1.1.1:  6.18 Vpn (WARP++) MOD Apk
1.1.1.1:  6.18 Vpn (WARP++) MOD Apk

1.1.1.1: 6.18 Vpn (WARP++) MOD Apk


Download

Daha Özel Bir İnternet

App Name 1.1.1.1: Faster & Safer Intern
Publisher Cloudflare Inc
Genre Apps
Size 30.5 MB
Latest Version 6.18
MOD Info Premium Versiyon
1.1.1.1: Faster & Safer Intern is the most famous version in the 1.1.1.1: Faster & Safer Intern series of publisher Cloudflare Inc
Mod Version 6.18
Total installs 100,000,000

1.1.1.1 vpn / WARP – İnternetinizi daha özel kılan ücretsiz uygulama –

1.1.1.1 vpn WARP ile Internet’inizi daha özel ve güvenli hale getirir. Hiç kimse internette yaptıklarınızı göz ardı edemez. İnternet’e her zaman, güvenli bir şekilde bağlanabilmek için 1.1.1.1’i oluşturduk.

Bağlanmanın daha iyi bir yolu 🔑

1.1.1.1 vpn ile WARP, telefonunuz ile İnternet arasındaki bağlantıyı modern, optimize edilmiş bir protokolle değiştirir.

Daha fazla gizlilik 🔒

1.1.1.1 vpn WARP ile, telefonunuzu terk eden trafiğin daha fazlasını şifreleyerek herkesin sizi gözetlemesini önler. Gizliliğin bir hak olduğuna inanıyoruz. Verilerinizi satmayacağız.

Daha iyi güvenlik 🛑

1.1.1.1 vpn WARP ile telefonunuzu kötü amaçlı yazılım, kimlik avı, kripto madenciliği ve diğer güvenlik tehditleri gibi güvenlik tehditlerinden korur. Uygulama içinde DNS ayarlarından Aile için 1.1.1.1 seçeneğini etkinleştirin.

Kullanımı kolay ✌️

İnterneti daha güvenli ve özel hale getirmek için tek dokunuşla kurulum.  daha özel bir İnternet alın, bu kadar basit.

WARP + 🚀 almanın tek yolu

En iyi performans sahip olanları bulmak için her saniye İnternet üzerinden binlerce yolu test ediyoruz. Binlerle web sitesini% 30 daha hızlı (ortalama olarak) yapmak için kullandığımız teknoloji kullanarak İnternet trafiğinin önünden atlayın.


1.1.1.1
1.1.1.1

WARP + için Abonelik Bilgileri

• WARP ile 1.1.1.1 ücretsizdir, ancak WARP + her zaman etkinleştirilebilen ücretli bir özelliktir.
• Abonelik süresi boyunca sınırsız WARP + verisi almak için aylık olarak abone olun.
• Geçerli süre bitiminden en az 24 saat önce Google Play’daki ayarlarda iptal edene kadar aboneliğiniz aynı paket uzunluğu için aynı fiyata otomatik olarak yenilenir.
• Ücretsiz deneme süresi ve / veya WARP + veri aktarımı kredilerinin kullanılmayan kısımları, eğer varsa, bir abonelik satın aldığınızda kaybedilecektir.

 

WARP kullanmıyorsanız?
1.1.1.1 uygulaması ayrıca tamamen ücretsiz bir konektöre sahiptir. Ancak, protokol gerçekten optimize edilmediğinden internete erişim süreci çok daha yavaş olacaktır. Bağlantı ayrıca tamam şifrelenmiştir, bu nedenle yalnız cihazınızdan WARP gibi Cloudflare sunucusuna şifreleme yerine daha fazla zaman alacaktır.

Güvenlik
Bildiğiniz gibi Cloudflare, güvenilir güvenlik dünya lideri bir DNS ağına sahiptir. 1.1.1.1 Siz dış tehditlerden korumak için bu mevcut kaynağ kullanın.

Bir şey çok açık, herhangi bir yere gittiğinizde ücretsiz Wi-Fi noktalar da var ve uyarı güvenli değil. Bu wifi yayın yönlendiricileri gerçekten güvenli değildir ve bir gün cihazınız bilgisayar korsanları tarafından ziyaret edildiğinde, hassas bilgiler alındığında (e-posta hesaplar, banka hesaplar) veya izleme yazılımı yüklediğinde hiç kimse sorumlu olmayacakt. VPN bağlantısını açarak bundan kurtulun. Sınırlı sorgular ve şüpheli bilgi talepleri, DNS şifreleme ve WARP zırh katmanı tarafından engellenecektir. Cloudflare sizin için, bu tür saldırılar alacak ve bunları kendi başına halledecektir.

Gizlilik koruması
Birini tarama geçmişinizi ziyaret etmesini istemiyorsanız, 1.1.1.1’in yardım etmesine izin verin. Cihaz ile sorgu alan sunucu arasında gidip gelen Çerezler ve Oturum dahil olmak üzere, istediğin herhangi bir iz, veri veya arama geçmişi cihazdan tamamen silinecektir. Bu aynı zamanda sık kullandığınız web sitelerinin veya uygulamaların (artık Çerezler olmadığı için) bu izlemeyle ilgili reklam sunamamasına neden olur.

Ancak VPN’yi kapattıktan sonra hepsini silmek istemiyorsanız, belirli bir süre sonra, örneğin 3 saat veya bir hafta sonra da planlayabilirsiniz.

Uygulamalara ve oyunlara göz atın
VPN yalnızca web tarayıcıları için kullanılmaz, oyun oynamak için kullanabilirsiniz, ancak bazı ülkelerde sınırlı sürümde kullanılabilir veya daha akıcı bir oyun hızı isteyebilirsiniz.

Bu talep büyük ilgi görüyor ve Google Play’deki 5 yıldızlı incelemelerle kanıtlanıyor. 1.1.1.1 tarafından sağlanan performans açısından da kendimi deneyimledim. Cloudflare, tüm dünyada geniş bir sunucu ağına sahiptir. İnternete bağlandığınızda, Singapur’dan normal Wifi ağından veri alıp göndermek, Hong Kong üzerinden ve ardından ABD’ye seyahat etmek yerine, uygulama otomatik olarak en yakın Cloudflare sunucusunu arayacak ve aktarım süresini indirecek ve indirecektir. Şimdi, deneyiminizi o kadar iyi olmayan gecikme durumuna veda edin.


2,7 🧑 741312 total
5 ⭐
511
4 ⭐
281
3 ⭐
81
2 ⭐
78
1 ⭐
33

Download (30.5 MB)

You are now ready to download 1.1.1.1: Faster & Safer Intern for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

More from

Recommended for You

You may also like