Angry Birds 2 v3.4.2 Mod Apk
Angry Birds 2 v3.4.2 Mod Apk

Angry Birds 2 v3.4.2 Mod Apk


Download

Kuşlu aksiyon oyunu!

App Name Angry Birds 2
Publisher Rovio Entertainment Corporation
Genre Games
Size 244.6 MB
Latest Version 3.4.2
MOD Info Sınırsız Para, Sınırsız Enerji
Angry Birds 2 is the most famous version in the Angry Birds 2 series of publisher Rovio Entertainment Corporation
Mod Version 3.4.2
Total installs 100,000,000
  • MENU Modu
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Yaşam
  • Puan Çarpanı
  • Sınırsız Enerji
  • Sınırsız Para
  • Eklenen Reklam Yok

Angry Birds 2 v3.4.2

Angry Birds 2, kuşlar ve domuzlar arasındaki savaşın bitmediği yerdir. Kuşların nefreti, domuzların onlara yaptıklarıyla yok edilemez. Domuzların olduğu her yerde, dikilen her yapının yıkımını anında kontrol edersiniz. Her zaman bir sapanla her şeyi paramparça edebilecek bir sıcak nokta vardır. O pozisyonu bulmalı ve domuzlara bir son vermelisin.

Sapanı kullanarak kuşları domuzcukların kulelerine fırlat ve onları bangır bungur yere indir; her şey kıymetli yumurtaları kurtarmak için.
Özellikler:
● KUŞUNU SEÇ. Sapana hangi kuşu koyacağını seç ve domuzları stratejinle alt et!
● ÇOK AŞAMALI SEVİYELER. Birden çok aşama içeren, eğlenceli ve zorlu seviyeleri oyna; o Boss Domuzlara özellikle dikkat et!
● GÜNLÜK GÖREVLER. Bir dakikan var mı? Günlük görev bitirerek hızlısından birkaç ödül kazan.
● Tüylerle kuşlarının SEVİYESİNİ YÜKSELT ve skor gücüne güç kat. En süper sürüyü oluştur!
● Domuzların işini bitirmek için arkadaşların ve dünyanın her yerinden oyuncularla BİR KLANA KATIL.
● Kudretli Kartal’ın Eğitim Kampı’nda KUDRETLİ KARTALIN GÖZÜNE GİREREK onun özel dükkanında kullanacağın jetonlar kazan.
● ARENA’da MÜCADELE ET. Diğer oyuncularla dostluk maçı havasında kuş fırlatarak eğlen, en iyi kimmiş göster.
● KOMİK ŞAPKALAR TOPLA. Birbirinden komik temaları olan şapkaları topla ve kuşlarının moda anlayışını geliştir.
● KÖTÜ DOMUZCUKLAR. Kötü yeşilcikler daha güçlü, daha kötü ve daha yeşil geri döndüler.
● BOL BOL SEVİYE. Düzenli güncellemeler ve süre sınırlı etkinliklerle yenileri eklenen yüzlerce seviye oyna.
● LİDER TABELALARI. Global lider tabelalarında dünyanın en iyisi kimmiş göster.
● İndirmesi BEDAVA!

Angry Birds 2 MOD

Dövüş devam ediyor
Savaşmak için kafesteki kuşların kilidini açın. Önceki sürümde olduğu gibi tüm karakteri özgürce kullanamazsınız. Tüm kuşları toplayın, güçlü ve cesur bir savaşçı ekibiniz olacak. 1600+ seviye ile Angry Birds 2’nin sunduğu tüm zorluğun üstesinden gelmek için mücadele edeceksiniz. Domuz kazanmak her zaman kolay değildir. Bazen oynamayı bırakıp onlardan da kibirli kahkahaları duymanız gerekir. Sadece bu değil, oyuncular için Angry Birds 2 oyunu birçok farklı savaş modu seçiyor. Açıkçası böyle bir çeşitlilik gereklidir, oyuncular sonsuza kadar sadece bir tür oynarken sıkılmazlar.

Çeşitli dövüş yolları

Angry Birds 2‘nin sahip olduğu seviye sayısı gibi birçok zorluk türü vardır. The Bubbles Adventure, Rowdy Rumble, Hat Vendor, Adventure… Mevcut senaryonun tamamını gözden geçirebilmek için sırayla kilidi açmanız gerekiyor. Angry Birds 2, oyuncuların fethetmek için yeterli zaman ayırmasını gerektirir. Buradaki zavallı kuşların intikamını almaya hazır mısın? Her oyuncu için görevler çoktur ancak her seviyeye ulaştığınızda katılabilirsiniz. Zor seviyelerde savaşmayı gerçekten göze alabilenler için bir şart gibi.

Kuşun kilidini aç
Red’s Wardrobe, Terence’s Wardrobe… Bunlar ilk etaplarda size eşlik edecek birkaç karakterdi. İstediğiniz kuşu almak için önce oyuncunun anahtarı toplaması gerekir. Angry Birds 2’de para her şey değildir, iyi eşyalar almak için yeterince mükemmel olmanız gerekir.

Grafikler ve ses
Angry Birds 2 her zaman görsellere ve ses efektlerine yoğun yatırım yapılan bir oyun olmuştur. Oyuncular, oyundaki eğlenceli atmosferi en başından itibaren kolayca hissederler. Savaşın hikayesi, kuşlar ve domuzlar arasındaki nefretten kaynaklansa da, oyuncu bu yüzden strese girmiyor. Sadece kuşlarının intikamına odaklanman gerekiyor.

Angry Birds 2 ayrıca Legendary, Exotic, Magical, Rare, Uncommon ve Common gibi çekici kategorilere sahip bir Şapka Dükkanına sahiptir. Kuşunuz için Setin Kilidini Açın, daha iyi dövüşmek için görünüşünüzü ve gücünüzü değiştirin. Angry Birds 2 MOD APK indir, domuzların yarattığı suçlardan önce kuşların hayatlarının intikamını alır.

Angry Birds 2

oynamak tamamen ücretsizdir. Angry Birds 2 ücretsiz indirilebilmekle birlikte uygulama için alışveriş seçeneği de vardır.

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşından büyük kitleye hitap eden, sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
– Oyuncuları oyundan uzaklaştırarak her türlü web sayfasında dolaşma potansiyeli içeren doğrudan internet bağlantıları
– Rovio ürünlerinin ve üçüncü taraf ürünlerinin reklamları

Bu oyun, internet bağlantısı gerektirebilir ve buna bağlı olarak veri transferi ücretlerine tabi olabilir. Oyun ilk kez oynandığında, bir kereye mahsus olarak ek içerik indirilir.

Örneğin yeni özellikler veya içerikler eklemek ya da hataları veya diğer teknik sorunları düzeltmek için oyunu periyodik olarak güncelleyebiliriz. Eğer cihazında en iyi sürüm yüklü değilse, oyunun düzgün şekilde çalışmayabileceğini unutma. En yeni güncellemeyi yüklemediysen, Rovio oyunun beklendiği gibi çalışmaması için sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy


4,2 🧑 6096652 total
5 ⭐
622
4 ⭐
41
3 ⭐
74
2 ⭐
3
1 ⭐
28

Download (244.6 MB)

You are now ready to download Angry Birds 2 for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
post

Recommended for You

You may also like