AOE – 7.4.3 Mod APK
AOE – 7.4.3 Mod APK

AOE – 7.4.3 Mod APK


Download

Bildirimler, şarj, müzik ve daha fazlası için kenar aydınlatması

App Name AOE - Sadece Işık Değil!
Publisher Alrbea Ent.
Genre Apps
Size 5.80 MB
Latest Version 7.4.3
MOD Info Premium Versiyon
AOE - Sadece Işık Değil! is the most famous version in the AOE - Sadece Işık Değil! series of publisher Alrbea Ent.
Mod Version 7.4.3
Total installs 5,000,000

AOE ile telefonunuzu birçok yönden özelleştirebilir ve olduğunuz gibi benzersiz hale getirebilirsiniz.
Ayrıntılı seçeneklerle birlikte çok fazla özellik içerir, bu nedenle tercihinize göre özelleştirilebilir, işte ana özelliklerden bazıları:

Bildirimler Led Işığı

💫 Sistem içinde her zaman ekranda veya bağımsız olarak veya hatta her ikisi de dokunmadan ışığa özelliği gibi son derece esnek bir şekilde çalışacak şekilde özelleştirilebilir.
⭐ Aydınlatma rengini ve stilini her uygulama ve ayrıca her kişi veya hesap adı için farklı şekilde özelleştirebilirsiniz.
🔥 Aydınlatma yerleşimi ve stili ekran durumları arasında ayırt edilebilir, örneğin ekran açıkken kamera deliği çevresinde ve ekran kapalıyken tüm ekran kenarlarında ışık verecek şekilde ayarlanabilir.
🌀 Belirli bir kişiden gelen bildirimlere kadar aydınlatılmasını önlemek için bir engelleme listesi ile.
✨ Buna karşılık, önemsediğiniz bir kişiden gelenler dışında bir uygulamanın tüm bildirimlerini yok sayabilir, böylece yalnızca onun için yanar.
🛠️ Ayrıca, özelleştirilebilir bir sesli uyarı ile birlikte aydınlatmayı birkaç saniyede bir tekrarlayacak olan Hatırlatıcı gibi daha fazla kullanışlı özelliğe sahiptir ve elbette her şey isteğe bağlıdır.
⚙️ Ayrıca, uygulamanın aydınlatmayı ne zaman durduracağını ve uygulamanın tüm mevcut bildirim renklerini yineleyecek olan mikser seçeneği gibi birden çok bildirimi nasıl alacağını seçebilirsiniz.
🖇️ Ayrıca, daha ayrıntılı kontrol seçenekleriyle, cihaz şarj olurken veya pil zayıfsa veya uyku zamanında uygulamanın yanmasını önlemek gibi işini kısıtlamak için birçok seçeneğe sahiptir.
⛓️ Aydınlatma parlaklığı, aydınlatma yönteminden bağımsız olarak ayarlanabilir, bunun üzerine, saatler ve bildirim simgeleri gibi diğer widget’lar için ışıklar için yüksek parlaklık ve düşük parlaklık ayarlayabilirsiniz.

Kenar Aydınlatması

🔋 Cihazın şarj edilmesi, devam eden veya giden aramalar, müzik çalma, ekran duvar kağıdı ve diğer birçok olay gibi çok sayıda önemli olay için aydınlatma efektleri.
💥 Bildirim aydınlatması olarak, tüm ekran çevresinde veya ön kamera çevresinde veya her ikisi de çeşitli animasyonlarla led tarzı gibi diğer birçok aydınlatma yeri seçeneği ile olabilir.

Her Zaman Ekranda Profesyonel

✓Yalnızca bildirimlerde veya şarjdayken veya kilitlendikten birkaç dakika sonra gösterilmesi gibi sistem aod’u için ekstra özellikler

Ortam Görüntüsü[ez-toc]

⚡ Bildirim simgeleri, önizleme paneli ve pil durumu gibi diğer widget’larla birlikte ekran kilitliyken ortam görüntüleme saati.
🌙 bu widget’lar, cihaz kilitliyken kenar aydınlatması ile birlikte veya bağımsız olarak görüntülenir.

Hareketli Arka Planlar

🌆 kodla canlandırılan pürüzsüz canlı duvar kağıtları.
🛤️ Doğa, romantik, teknik ve diğer birçok kategori gibi benzersiz animasyonlara sahip çeşitli arka plan kategorileri
🎨 özelleştirilebilir renkler ve görüntüler.

Bildirim İşareti
📷 Bildirim özetini kamera deliği (çentik) çevresinde veya durum çubuğunda güzel bir şekilde görüntüleyin.
bu, açılır pencere görünümü olmayan bildirimler için yararlıdır, bu nedenle telefonu kullanırken ve sessiz bildirimler alırken bildirim panelini aşağı çekmek zorunda kalmadan doğrudan okuyabilirsiniz.

Bildirimler Önizlemesi

🔓 Kilidi açtıktan hemen sonra bildirimlerinizi okumak ve bunlara erişmek için ana ekranda bir widget olarak görüntülenen mevcut bildirimlerin listesi

Erişilebilirlik Hizmeti API Açıklaması:
✓Bu uygulama, kısmen veya tamamen Android erişilebilirlik hizmetine bağlı bazı işlevler içerir. Bu uygulamanın ana amacı bir erişilebilirlik aracı değildir, ancak sağır veya işitme engelli kişiler tarafından, telefonları yanlarındayken ve bildirim sesini veya oluğu duyamazken olduğu gibi kullanılabilir, ardından bu uygulama aydınlatma efektleriyle hangisinden olduğunu bilebilirler. Uygulamada bir bildirim aldılar ve kendilerine ayarladıkları renklere ve efektlere yalnızca bir bakışla gönderenler.


4,6 🧑 167646 total
5 ⭐
429
4 ⭐
270
3 ⭐
61
2 ⭐
11
1 ⭐
44

Download (5.80 MB)

You are now ready to download AOE - Sadece Işık Değil! for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like