Armed Heist MOD APK v2.6.5 (Sekmeme Anında Kasa Acma)
Armed Heist MOD APK v2.6.5 (Sekmeme Anında Kasa Acma)

Armed Heist MOD APK v2.6.5 (Sekmeme Anında Kasa Acma)


Download

Aksiyon dolu çevrimiçi silahlı nişancı oyununa hazır mısınız?

App Name Armed Heist: Shooting games
Publisher Sozap
Genre Action
Size 59.30 MB
Latest Version v2.6.5
MOD Info Sekmeme Anında Kasa Açma
Armed Heist: Shooting games is the most famous version in the Armed Heist: Shooting games series of publisher Sozap
Mod Version v2.6.5
Total installs 10,000,000
  • Sekmeme Ölümsüzlük Anında Kasa Açma

Kalbinizi hoplatacak aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyunu Armed Heist’te işe koyulma zamanı! Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerinizi test edin. Banka soymak & Zırhlı kamyonlar, mermilerden kaçarken hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Harika bir banka soygunu üçüncü şahıs nişancı oyunu mu arıyorsunuz? Çevrimiçi en iyi tps oyununda 70’in üzerinde bankaya ateş etme mücadelesinde polislere karşı karşıya kalacağınız doğru yere hoş geldiniz!
Görevin: acımasız bir haydut ve banka soyguncusu suç lordu ol! Her zaman ateş eden ilk kişi olun, yoksa altı fit altında kalırsınız.

Katil Oyun Özellikleri:
• Özelleştirilebilir Silah Sistemi – hayal edebileceğiniz en çılgın, modifiye edilmiş silahları yapın! Tabancalar, pompalı tüfekler, keskin nişancılar & saldırı tüfeği! Bir sonraki banka soygunu için cephanenizi olabildiğince ölümcül hale getirin!

Aksiyon dolu manzaralar, baskılayıcılar, kulplar, variller, variller ve stoklarla değiştirin. öldürücü deriler! Bunların tümü silahınızın performansını etkileyecektir.

• 3D Suç Haritası – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların dinamik bir iş veritabanı suç haritası, bugün hangi soygunu yapmak istediğinizi seçmenize ve seçmenize olanak tanır!< br>
• Dinamik Senaryolar – Heyecana hazır olun! Bu tps çevrimiçi atış oyununda, hiçbir banka atış mücadelesi asla aynı şekilde iki kez oynanmaz. Hareketlerinize ve silah becerilerinize bağlı olarak her bir senaryo farklı olacaktır.

• Karakterinizi Pezevenk Edin – Kendi acımasız banka soyguncunuzu yaratın! Katil palyaço olmak ister misin? X özel kuvvetler? Belki bir badass gangster? Deriler, maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve kazanın; harika kıyafetler. Yüksek kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oyun, bu üçüncü şahıs nişancıyı aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor!

Armed Heist, çevrimiçi en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biridir. Tüm gördüğünüzün silahınızın namlusunda olduğu fps oyunlarından (birinci şahıs nişancı oyunu) farklı olarak, tps oyunlarında (üçüncü şahıs nişancı oyunları) kamera, karakterinizin etrafında aktif ve dinamik bir şekilde dönerek kendinizi en iyi siz gibi hissetmenizi sağlar. bir banka soyuyor ve yanan mermiler!
Dişlinizi kapın. Yapacak bir işin var.


4,5 🧑 282317 total
5 ⭐
724
4 ⭐
214
3 ⭐
68
2 ⭐
30
1 ⭐
27

Download (59.30 MB)

You are now ready to download Armed Heist: Shooting games for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like