Dynamic Island v6.8 APK Mod
Dynamic Island v6.8 APK Mod

Dynamic Island v6.8 APK Mod


Download

Android'de "Dynamic Island iOS 16" işlevini deneyimleyin. Şimdi İndirin!

App Name Dynamic Island v6.8
Publisher Huu Toan
Genre Apps
Size 9.9 MB
Latest Version 6.8
MOD Info ◉ Pro Özelliklerin Kilidi Açıldı ◉ AOSP Uyumlu / Google Yok ◉ CPU kemeri: Evrensel ◉ Tam Çoklu Dil ◉ Tüm hata ayıklama Bilgileri Kaldırıldı ◉ Orijinal İmza Değiştirildi
Dynamic Island v6.8 is the most famous version in the Dynamic Island v6.8 series of publisher Huu Toan
Mod Version 6.8
Total installs 50,000

Dynamic Island Birkaç ayar yaparak Android telefonunuzdaki uyarıları iPhone 14’te bulunan Dynamic Island’ya daha yakın hale getirebilirsiniz.

Hareket halindeyken, Android telefon kullanıcıları Apple tarafından sunulan en yeni özelliklerden de yararlanabilir. Bu uygulama sayesinde akıllı telefon kullanmak genel olarak daha keyifli bir deneyim olacaktır. Genel olarak, kullanım durumu, daha fazla çalışmak için faydalı olabilecek bir şeyin büyüleyici bir örneği gibi görünüyor. Cihazı kullanmadan önce, kullanıcının uygulamaya cihazın dahili sistemlerine erişim izni vermesi gerekir. Bilgiye bu erişim sayesinde kullanıcı hiçbir şekilde engellenmez. Dinamik görünümün olması gerektiği gibi çalışmasını istiyorsanız, başlamak için akıllıca bir yer. Bir bildirimi okumayı bitirdikten sonra, medya kontrollerini veya diğer bildirimleri görmek için dinamik görünümü kullanabilirsiniz.

Dinamik görünümü açtığınızda, kameranız tarafından çekilen alan dinamik bir adaya dönüştürülür. Oynatma kontrolleri (DURAKLATMA, SONRAKİ, ÖNCEKİ) ve parça meta verilerine, arka plan müziğini dinlemenin ve ilerlemesini (parça adı, süre ve mevcut parça) kontrol etmenin de mümkün olduğu Dynamic Island’dan erişilebilir. Küçük ada görünümü, uyarıların anlaşılmasını kolaylaştırır ve kaydırmayı çok daha az karmaşık hale getirir. Sadece bu resme tıklayıp büyüterek, Dynamic Island’ın tam panoramasını göreceksiniz. Dynamic Island tamamen geliştirildiğinde daha fazla bilgi mevcut olabilir. Şarj etme, kulakiçi kulaklıklar, aramalar, sessizlik ve titreşim ve daha fazlası için destek eklediğimiz için en yeni yapılarımız için bizi izlemeye devam edin! Apple, Dynamic Island’ın yeni bir sürümünü yayınladığında, bu uygulama yeni özelliklerle derhal güncellenecektir.


4.6 🧑 20.400 total
5 ⭐
615
4 ⭐
101
3 ⭐
24
2 ⭐
32
1 ⭐
70

Download (9.9 MB)

You are now ready to download Dynamic Island v6.8 for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like