ES File Explorer APK 4.2.9.13 (Premium)
ES File Explorer APK 4.2.9.13 (Premium)

ES File Explorer APK 4.2.9.13 (Premium)


Download

Dosya Yöneticisi, cep telefonunuzdaki tüm dosyalarınızı yönetmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Resim ve videolardan veri ve müziğe kadar tüm dosyalarınızı, birçok ek avantaj ve öze

App Name ES File Explorer
Publisher ES File Manager
Genre Apps
Size 30.7 MB
Latest Version 4.2.9.13
MOD Info Premium Aktif
ES File Explorer is the most famous version in the ES File Explorer series of publisher ES File Manager
Mod Version 4.2.9.13
Total installs 5.000.000
  1. Premium Aktif

ES File Explorer

ES File Explorer
ES File Explorer

ve Dosya Yöneticisi, cep telefonunuzdaki tüm dosyalarınızı yönetmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Resim ve videolardan veri ve müziğe kadar tüm dosyalarınızı, birçok ek avantaj ve özellik içeren, yönetimi kolay bir veritabanında saklayabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve verilerinizi yönetmek için pil kullanımını azaltmak için geliştirilmiştir. Ayrıca, bir masaüstü bilgisayarda bulacağınız, ancak telefonunuzda kullanımı daha kolay bir boyuta küçültülmüş birçok özellik ve veri yönetimi aracı bulacaksınız. ES Dosya Gezgini hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

ES File Explorer, Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziğinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. Bu uygulama, telefonunuzda hangi dosyaların bulunduğunu açıkça belirtmek için tasarlanmıştır ve APK’ları ve diğer teknik veri dosyalarını yönetmek için kullanılabilir. Dosyalarınızı çoklu seçebilir, kesebilir, kopyalayıp yapıştırabilir, dosyaları bir alandan diğerine taşıyabilir ve telefonunuzun dosyalarını düzenlemek için klasörler oluşturabilirsiniz. Favori şarkılarınız veya resimleriniz olsun, en sık kullandığınız dosyalarınız için yer imleri ve kısayollar oluşturduğunuzda, verilerin yönetimi kolaydır. İşte ES Dosya Yöneticisinin en iyi özellikleri.

ES Dosya Yöneticisinin En İyi Özellikleri

ES File Explorer
ES File Explorer

Mobil cihazlarda kullanılabilen, kullanımı en kolay yönetim özelliklerinden bazılarını içeren ES Dosya Yöneticisi’nin en iyi özelliklerinin özetini burada bulabilirsiniz. Bu Android uygulaması, cep telefonlarında iyi çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve birkaç parmak dokunuşuyla verilerinizi ve dosyalarınızı yönetmeyi kolaylaştıran birçok yerleşik özelliğe sahiptir. ES Dosya Yöneticisi’nin tüm özelliklerinin bu ayrıntılı incelemesine ve Android için en iyi dosya yönetimi uygulamasını arıyorsanız neden bugün indirmeniz gerektiğine göz atın.

Dosyalarınızı Düzenleyin

Bu uygulama, ister dosyalar ister yer imleri olsun, dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olan birçok farklı özelliğe sahiptir. Telefonunuzun fazla dağınık olduğunu düşünüyorsanız, ES Dosya Yöneticisi, telefonunuzun içindeki her şeyi kontrol altında tutmanın en iyi yoludur. Her şeyin nerede saklandığını hatırlamayı kolaylaştırmak için özel görüntüleri yer işaretleriniz olarak ayarlayabilirsiniz. Videolarınızı, resimlerinizi ve diğer dosyalarınızı hiç olmadığı kadar iyi organize edebilirsiniz.

Android için Basit Arayüz

ES File Explorer, Dosyalarınızı, başka herhangi bir karmaşık üçüncü taraf uygulamasını kullanmak zorunda kalmadan ES Dosya Yöneticisi’nde depolamak ve yönetmek kolaydır. Bu uygulama, telefonunuzda çok karmaşık bir şey olmadan apk’lerinizi, videolarınızı, müziklerinizi ve diğer fotoğraflarınızı takip edecektir. Android’inizin kullanımını kolaylaştırmak için her şeyi basit bir şekilde saklayın ve telefonunuzda değerli hafızayı kaplayan dosyaları temizleyin.

ES File Explorer’de Dosyalarınızı Nasıl Düzenlersiniz

ES File Explorer, Cep telefonunuzdaki tüm dosyalara ES Dosya Gezgini içinden otomatik olarak erişilebilir. Oradan yapmanız gereken tek şey onları uygulama içinde düzenlemeye başlamak. Yer imlerini, klasörleri değiştirin ve dosyaları istediğiniz yerde kesip kopyalayıp yapıştırın. Telefonunuzda ne kadar bellek kullanıldığını takip edebilir ve fazla yer kalmamışsa dosyaları silebilirsiniz. Bu, Android telefonunuzu verimli bir şekilde kullanmanın en iyi yoludur.

Daha hızlı erişim için kısayollar oluşturun

APK dosyalarını internetten düzenli olarak indiriyorsanız ve kurulumdan sonra bunları silmeniz gerekiyorsa, İndirme klasörünü birçok kez ziyaret etmeniz gerekecektir. Ancak, belirli dizinlere ulaşmak için bir dizi işlem yapmak oldukça zaman alıcı olacaktır. Bir kez orada, kısayollar oluşturun ve bunları ES Dosya Gezgini ile ana ekrana yerleştirin. Bilgi almak kolay, hızlıdır ve artık gerekmediğinde silebilirsiniz. Bu özellik, PC’de Kısayol oluşturmaya benzer.

Temalar
Yalnızca dosya yöneticisi değil, ES Dosya Gezgini de cihazınızda tazelik yaratmak için temalar sağlar. İşletim sisteminin varsayılan renklerini ve uygulama simgelerini beğenmediyseniz, bunları geliştirici tarafından oluşturulan temalarla değiştirin. Bazıları ücretsizdir, ancak bazıları daha gelişmiş, titizlikle tasarlanmış ve benzersizdir, bu nedenle kullanımı ücretlidir.

Kişiselleştirilmiş
ES Dosya Gezgini, dosya koruması sağlar. Uygulamayı seçip ardından bir şifre seçip ayarlayarak herhangi bir klasör veya dosya için bir PIN ayarlayabilirsiniz. Ancak, kötü bir hafızanız olduğundan endişeleniyorsanız, onu saklamayı seçebilirsiniz.

Dosyaları FTP aracılığıyla PC’ye veya diğer telefonlara aktarın
Evet, dosya alışverişi gereklidir ve ES Dosya Gezgini ayrıca FTP dosya alışverişi yoluyla sizi destekler. Bağlanmak için yalnızca önceden kayıtlı FTP hesabınızda oturum açmanız ve ardından ilgili alanları ve dosyaları seçmeniz gerekir. Bu işlem, cihaz bir Wifi ağına bağlandığında gerçekleştirilecektir.


4.4 🧑 20000 total
5 ⭐
228
4 ⭐
119
3 ⭐
85
2 ⭐
42
1 ⭐
33

Download (30.7 MB)

You are now ready to download ES File Explorer for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like