Fancy Security v3.6.6 – APK MOD
Fancy Security v3.6.6 – APK MOD

Fancy Security v3.6.6 – APK MOD


Download

Fancy Security, cihazınızın güvenliğini sağlamanıza ve cihaz kullanımını optimize etmek için performansını hızlandırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Cihazınızda kalan virüsleri kolayca tanıyacak

App Name Fancy Security
Publisher Fancy Mobile Apps
Genre Apps
Size 22.99 MB
Latest Version 3.6.6
MOD Info Premium Unlocked
Fancy Security is the most famous version in the Fancy Security series of publisher Fancy Mobile Apps
Mod Version 3.6.6
Total installs 1,000,000

Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik

CİHAZINIZ İÇİN BU TARAYICILARDAN FAYDALANIN

Fancy Security’nin yeni güncellemesini deneyimlediğinizde, çift dosya ve boş klasör tarayıcıları dahil olmak üzere iki yeni tarama özelliğini kesinlikle kaçırmayacaksınız. İlk tarama özelliği için cihazınızdaki yinelenen dosyaları belirleyeceksiniz. Yinelenen dosyalar belirli bir miktarda yer kaplar, bu nedenle ihtiyacınız olmayan dosyaları silmeniz veya başka bir yere göndermeniz gerekir. Tam boş klasör tarama özelliği, cihazlarınızı hızlı bir şekilde yeniden düzenlemenizi sağlar.

CİHAZINIZI KORUYUN

Fancy Security’de kullanıcılar, cihazınızın performansını kolayca korumanıza ve artırmanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik bulabilecekler. Böylece cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Cihaz koruma özelliği, virüslerin cihazınızın hayati bilgilerine girmesini ve cihazınıza zarar vermesini tamamen önlemenize yardımcı olur. Böylece, yalnızca birkaç tarama ile virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tanımlayabilir ve silebilirsiniz.

Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik

CİHAZ İÇİN TEMİZ ÖNEMLİ DOSYALARI VE ÖN BELLEĞİ

Fancy Security’nin cihaz koruma özelliğinin yanı sıra, gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olması gibi avantajlı özellikleri de şüphesiz bulabileceksiniz. Sadece birkaç dokunuşla, cihazda sıklıkla görünen gereksiz dosyaları kaldırabileceksiniz ve uygulama aynı zamanda uygulamadaki önbelleği temizlemeyi de destekliyor. Cihazınızın daha yavaş çalışmasının nedenlerinden biri olarak görülebilir, çünkü hala bu dosyaların bilgilerini işlemesi gerekir.

BAZI UYGULAMALARI HİBERNATA ETKİNLEŞTİRMEYE AYARLAYIN

Fancy Security’de, bir kullanıcının bir uygulamayı hazırda bekletme moduna geçirebileceği ve çalışmasını kısıtlayabileceği birçok kriter vardır. Özellikle arka planda çalışan ve sık kullanmadığınız uygulamaları bulabileceksiniz. Gerekli olduğunu düşündüğünüz uygulamaları kullanmaya odaklanmak için bunları hızlı bir şekilde ilgili listeye koyacaksınız. Ayrıca, istediğiniz zaman durdurmak için ağ bağlantı alanınızı hangi uygulamaların kullandığını da öğrenebilirsiniz.

Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik Antivirüs, Virüs Temizleyici, Güçlendirici – Süslü Güvenlik

CİHAZINIZ İÇİN YÜKSEK GÜVENLİK DÜZEYİ OLUŞTURUN

Uygulamayı kullandığınızda ilginç bir nokta, cihazın güvenlik seviyesinin tamamen geliştirilebilmesi ve virüslerin girmesini engelleyebilmesidir. Yalnızca parolaya sahip olanların erişebileceği bir uygulama kilidi özelliğiyle temel uygulamalarınızı koruyabilirsiniz. Oradan birçok farklı kaynaktan gelen izinsiz girişleri engelleyebileceksiniz ve cihazınız güvende olacak ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

GEREKSİZ BİLDİRİMLERİ KALDIRIN

Uygulamaları hazırda bekletme listesine koymanın yanı sıra, bazı uygulamalar için bildirimler de ayarlayabileceksiniz. Bu önemlidir, çünkü bazı uygulamaları yalnızca küçük bir ölçüde kullanırsınız, ancak birçok nedenden dolayı silemezsiniz. Bu nedenle, bununla ilgili bildirimleri kaldırmak ve önemli bilgileri daha doğru bir şekilde güncellemenize yardımcı olmak gerekir. Bunun göz ardı edilmemesi gereken bir araç olduğu söylenebilir.

Uygulamada bulduğunuz değerli özellikler:

  • Virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı standart cihaz koruması.
  • Bazı gereksiz dosyaları kaldırın veya devre dışı bırakın.
  • Mutlak cihaz güvenliği ve kolay bildirim planlaması.
  • Yeni sürümde yinelenen dosyaları ve boş klasörleri silme özelliği.


4,6 🧑 26762 total
5 ⭐
903
4 ⭐
108
3 ⭐
76
2 ⭐
21
1 ⭐
12

Download (22.99 MB)

You are now ready to download Fancy Security for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
post

Recommended for You

You may also like