GTA San Andreas 2.10 (Sınırsız Para)
GTA San Andreas 2.10 (Sınırsız Para)

GTA San Andreas 2.10 (Sınırsız Para)


Download

Rockstar Games, şehrini kapsayan mobil dünyasına

App Name Grand Theft Auto: San Andreas
Publisher Rockstar Games
Genre Games
Size 16 MB
Latest Version 2.10
MOD Info Sınırsız Para
Grand Theft Auto: San Andreas is the most famous version in the Grand Theft Auto: San Andreas series of publisher Rockstar Games
Mod Version 2.10
Total installs 1,000,000
Sınırsız Para: MOD sürümünü kurduktan sonra oyunu açın, Devam et seçeneğini seçerek oyunu sınırsız para ile yükleyin.

Gta San Andreas

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas’ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
Şimdiyse 90’lı yılların başı.

Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.

Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Grand Theft Auto: San Andreas

özellikleri:
• Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleriyle özel olarak mobil için tasarlanmış, yeniden düzenlenen yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club Üyeleri’ne özel olarak, oyunu tüm mobil cihazlarınızda oynayabilmeniz için bulut kayıt desteği
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çifte analog stick kontrolleri.
• Butonları sadece ihtiyaç duyduğunuzda görüntülemenizi sağlayan bağlam seçenekleriyle üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Kumandaları ve seçkin Bluetooth ve USB bağlantılı oyun yüzeyleri ile uyumludur
• Yoğun Deneyim Dokunsal Titreşim Bildirimi ile entegredir
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla isteğinize göre değiştirin

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

En iyi performans için oyunu yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı ve Grand Theft Auto: San Andreas oynarken diğer uygulamaları kapatmanızı öneririz.

Sokakta silahlı çatışmalar olacak. Ama dikkat et. Yaralılara veya sokak güvenlik bozukluğuna neden olursanız, polis ortaya çıkar. Daha yüksek aranan seviyelerde, FBI ve görev güçleri müdahale edecek. Ayrıca, mülk çalmak için bazı evlere de girebilirsiniz. Bu, bu oyunda para kazanmanın etkili yollarından biridir.

Arabaları bir patron gibi özelleştirin
Grand Theft Auto: San Andreas’taki çoğu araç, görünüm ve aksesuarlarda yükseltilebilir ve özelleştirilebilir. Örneğin araba renkleri, jantlar, motorlar, amortisörler… Aracınızı tercihlerinize göre özelleştirebilir ve ticari görevleri gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

GTA San Andreas, Beş yıl sonra annesinin öldürüldüğü, ailesinin dağıldığı ve arkadaşlarının tehlikede olduğu haberini dinledi. Cenazeye katılmak için eve dönen CJ, iki polis memuru tarafından yasadışı görevleri tamamlamalarına yardım etmemesi halinde kendisine iftira atmakla tehdit edildi. Durum onu San Andreas’ın başı olmaya, çeteler kurmaya, tüm sokağı kontrol etmeye ve aynı zamanda annesini öldüren suçluyu bulmaya zorladı.

Grafikler ve müzik kovalamacaları çağrıştırıyor
Bir mobil sandbox oyunu olarak oyunun grafikleri oldukça iyi yapılmış. Yüksek çözünürlüklü, keskin görüntülere sahip 3D grafikler. Oyundaki üç şehir, alışveriş merkezleri, bankalar ve birçok insanla canlı bir şekilde simüle ediliyor. Oyunun gerçek dünyadan farklı olmadığını görebilirsiniz.
Gta San Andreas
Rockstar Games, şehrini kapsayan mobil dünyasına

Oynanış
Grand Theft Auto: San Andreas, GTA: Vice City ve Grand Theft Auto III dahil olmak üzere önceki oyunlarından oyun mirasını devralıyor. Özünde, bu oyunun oynanışı, rol yapma oyunları, üçüncü şahıs aksiyonu, yarış, atış vb. unsurları içerir. Aynı zamanda, oyunun açık dünyasında aylarca keşfedebileceğiniz birçok şey vardır.

Teoride, yeni hikayeler açmak için oyunun görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Oyunun gerektirdiği yerlere gitmek, diğer karakterlerle tanışmak, açık kontratlar almak, arabaları soymak, insanları öldürmek, … genellikle bir mafyanın yaptığı şeydir. Ama yapmazsan, sorun değil. İstediğini yapabilirsin. Zamanımın çoğunu şehirde dolaşarak, pahalı arabaları çalarak ve turistik yerlere giderek geçiriyorum. Sıradan insanlara saldırabileceğiniz veya polisi kızdırabileceğiniz gibi bir sürü eğlence var.

Desteklenen cihazlara ve uyumluluğa dair bilgi için bkz:
http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile-Support

Daha fazla bilgi için:
www.rockstargames.com


2,7 🧑 760557 total
5 ⭐
174
4 ⭐
208
3 ⭐
9
2 ⭐
36
1 ⭐
69

Download (16 MB)

You are now ready to download Grand Theft Auto: San Andreas for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like