Hunter Assassin v1.71.6 MOD apk
Hunter Assassin v1.71.6 MOD apk

Hunter Assassin v1.71.6 MOD apk


Download

Nihai suikastçı ol!

App Name Hunter Assassin
Publisher Ruby Game Studio
Genre Games
Size 53.54 MB
Latest Version 1.71.6
MOD Info Tüm karakterlerin ve çok sayıda elmasın kilidini açın.
Hunter Assassin is the most famous version in the Hunter Assassin series of publisher Ruby Game Studio
Mod Version 1.71.6
Total installs 100,000,000

Hunter Assassin MOD apk v1.71.6

AKILLI OTOMATİK ATIŞ SİSTEMİNDE
Hunter Assassin, Özellikle bu dünyaya geldiğinizde otomatik makineli tüfeklerin keyfini çıkarma fırsatınız oluyor. Bu oyunla ilgili diğer benzer oyunlara kıyasla benzersiz olan şey, otomatik bir atış sisteminin görünümüdür. Bu özellik sayesinde savaş alanında herhangi bir gizli köşede saklanabilirsiniz. Hunter Assassin v1.71.6,  Artık savaş alanının her köşesine mükemmel bir otomatik silah yerleştireceksiniz ve düşmanları otomatik olarak hızlı bir şekilde tespit edip kolayca öldürecek.

KARANLIK ORTAMI KULLANMA ÖZELLİĞİ
Ambiyans sistemini nihai karanlıkla getirirken orada durmadığınız için sizden inanılmaz derecede memnunuz. Spesifik olarak, oyuncu her zaman karanlık bir güce sahip olacak ve sizi kovalamak için dev bir el feneri kullanacak. Ancak bu benzersiz özellik sayesinde önünde dururken bile onlar tarafından algılanamayabilirsiniz. Böyle mükemmel bir gizli özelliğe sahip olmaktan daha iyi bir şey yoktur. Ancak, onu kullanan oyuncu sayısı fazla değil, bu yüzden lütfen kullanmadan önce düşünün. Bu özelliği etkinleştirmek için hemen bize katılın.

EŞSİZ İLGİLERE DİKKAT EDİN
Hunter Assassin, Spesifik olarak, karşılığında benzersiz özelliklerle düşmanlara saldırdıktan sonra bazı dezavantajlarınız da olacak. İlk atışı yaptığınız anda, görünmezlik ve hatta otomatik çekim özelliğiniz tükenecek. Bu yüzden onların bakışlarından hızlıca kaçmanızı öneririz, aksi takdirde oyunculara maliyeti düşünülemez.

Hunter Assassin, Suikastçıyı kontrol edin ve hedeflerinizi tek tek avlayın. El fenerlerinden saklanmak için çevrenizi ve gölgeleri kullanın.

Otomatik makineli tüfekli hedefler her köşede gizlenebilir. Onlara hızla saldır ve fark edilmeden kaç.

Elenen her hedef değerli taşlar düşürür. Daha hızlı suikastçıların kilidini açmak için mücevherleri kullanın.

En hızlı suikastçının kilidini açabilir misin?

Abonelik Koşulları

VIP Üyelik haftalık abonelik sunar, 3 günlük ÜCRETSİZ deneme süreniz olur, bu süre sonunda sizden 7.99$ tahsil edilir. Aboneliği satın aldıktan sonra şu özelliklerin kilidini açacaksınız: Ninja Assassin karakteri, tüm reklamları kaldırma, 5000 mücevher ve kalıcı +%100 seviye mücevher kazanma. Bu, Otomatik yenilenebilir bir aboneliktir. Süre bitmeden 24 saat önce kapatmadığınız sürece abonelik yenilenir. Hesabınızdan da yenileme ücreti alınacaktır. Ödeme, satın alma onayı ile iTunes Hesabından tahsil edilecektir. Hesap, cari dönemin bitiminden 24 saat önce yenileme için ücretlendirilecek ve yenileme maliyetini belirleyecektir. Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, teklif edildiği takdirde, kullanıcı söz konusu yayına bir abonelik satın aldığında (uygun olduğu durumlarda) kaybedilecektir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları kontrol edin:

Fiyatlar Amerika Birleşik Devletleri müşterileri için belirlenir. Diğer ülkelerdeki fiyatlandırma değişebilir ve gerçek ücretler yerel para biriminize çevrilebilir.

Aboneliğinizi iptal etmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

Bize Ulaşın
Bu şartlarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakut Oyunları
Türkiye
info@rubygamestudio.com


4,3 🧑 2688016 total
5 ⭐
755
4 ⭐
118
3 ⭐
78
2 ⭐
37
1 ⭐
76

Download ( 53.54 MB)

You are now ready to download Hunter Assassin for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like