Mi Control Center 18.4.4.1 (Pro Versiyon)
Mi Control Center 18.4.4.1 (Pro Versiyon)

Mi Control Center 18.4.4.1 (Pro Versiyon)


Download

Güçlü Kontrol Merkezi - Telefon Özelleştirici! Sizin cihazınız, sizin kurallarınız. 📱 💪

App Name Mi Control Center
Publisher ZipoApps
Genre Apps
Size 8.02 MB
Latest Version 18.4.4.1
MOD Info Premium Versiyon
Mi Control Center is the most famous version in the Mi Control Center series of publisher ZipoApps
Mod Version 18.4.4.1
Total installs 10,000,000

Mi Control Center, benzersiz bir telefon özelleştiricidir ve cihazınızı kullanma şeklinizi değiştirecektir. Güçlü bir kontrol merkezi ile telefonunuzu MIUI veya iOS tasarımına göre kolayca kişiselleştirin!

Kontrol merkezinde kameraya, saate ve diğer ayarlara hızlı erişim. Ayarlara ve işlemlere hızlı erişim ile cep telefonunuzu özelleştirmek için güçlü seçenekler.

Hızlı ayarlarınızı bildirimlerinizden ayırın. Bildirimlerinizi okumak için durum çubuğunun solundan aşağı, cihaz ayarlarınızı kontrol etmek ve anlamlı eylemler gerçekleştirmek için sağ taraftan hızlıca kaydırın. Tetik alanları istediğiniz gibi özelleştirilebilir.

Telefonunuzu çok kolay ve birkaç adımda MIUI ve iOS tasarımına değiştirebilir, ardından her şeyi tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.

Mi Control Center size verir. ayarlara, ekran kaydedicilere, ekran görüntülerine, gece modu değişikliklerine, ekran kilitlerine, ses denetleyicilerine ve favori uygulamalarınıza hızlı erişim.

Özellikler:
İki farklı düzen: birleşik bildirimler ve hızlı geçişler veya kontrol merkeziyle ayrı Benzer MIUI 12+’ya.
◎ Tam renkli özelleştirme: Temel düzeni alın ve tüm öğeleri istediğiniz gibi renklendirin.
◎ Mobil özelleştirme için güçlü seçenekler
– Mevcut cihaz bilgilerinizle faydalı simgeler
– Gölgede görüntülenecek kendi profil resminizi seçin.
– Bir dizi döşeme simgesi şekli (daire, kare, gözyaşı, degradeler ve daha fazlası) arasından seçim yapın
– (Pro) Hızlı ayarları değiştirin ızgara düzeni (ör. sütun ve satır sayısı).
◎ Ayarlanabilir arka plan türleri: Düz renk, canlı veya görüntü statik seçin bulanıklık. Şeffaflığı ve bulanıklık miktarını değiştirin.
◎ Gelişmiş özel bildirim çubuğu: Alın, okuyun, erteleyin veya kapatın.
◎ Gelişmiş müzik: O anda çalmakta olan albüm resmine göre dinamik renkler. Doğrudan bildirimin ilerleme çubuğundan parçanın herhangi bir bölümüne atlayabilirsiniz.
◎ Hızlı yanıt: Mesajlarınızı görür görmez yanıtlayın. Tüm Android cihazlar için.
◎ Otomatik paket: Size bildirim gönderen o tek uygulamadan bıktınız mı? Şimdi, kolay kontrol için hepsi bir arada gruplandırılmıştır.
◎ Özel arka plan resmi: Gölgede görüntülenecek favori resminizi seçin. Benzersiz kontrol merkezi ile mobil cihazınızı kolayca özelleştirin!

HIZLI EYLEM

Kullanıcıların sadece birkaç küçük işlem yapması yeterli ve telefon için bildirim görüntüleme süresini ve ışık modunu ayarlayabilecekler. Bu, telefonun kilidini açmayan kullanıcılar için çok uygundur ve bu işlevleri ekranın altından yukarı kaydırarak kullanabilirsiniz; kontrol merkezi paneli otomatik olarak görünecektir.

BİLDİRİMİ ÖZELLEŞTİR

Izgara düzenini değiştirerek bildirim çubuklarının konumunu değiştirin. Bu uygulamanın bir diğer artısı da, kullanıcı bildirimleri görmediğinde, siz görene kadar bu bildirimleri otomatik olarak tekrarlayacaktır. Buna ek olarak, kullanıcılar kendileri için uygun olmadığını düşündükleri sınırlı bir mesaj listesine ekleyebilir veya silebilir. Yeni bildirim göründüğünde yanacaktır. Diğer bazı durumlarda, telefon cepte, cüzdandayken… mesaj yanmaz.

Mi Control Center

Ayrıca, ana uygulamaya gitmek zorunda kalmadan, bildirim göründüğü anda doğrudan mesajlara yanıt verebilirsiniz. Kullanıcıların, o uygulamaya erişmek zorunda kalmadan mesajları hızlı bir şekilde yanıtlamasına yardımcı olun.

STİLİ DEĞİŞTİR

Renk seçenekleri özelliği ile tarzınızı değiştirin; Uygulamanın içinde her gün yeni bir şey getiren, seçebileceğin birçok farklı renk var. Bununla birlikte, gözlerinizi korumak için doğru renkleri seçmenize de yardımcı olacaktır.
Kullanıcılar, tek bir işlemle renk türünü değiştirmenin yanı sıra, telefon ekranınızı daha canlı hale getirmek için cihazın arka plan türünü düz, parlaktan statik bulanıklığa değiştirebilir.

Mi Control Center

Mi Control Center, şu anda tüm dünyada insanlar tarafından kullanılan bir uygulamadır, telefonunuzu kullanmayı daha heyecanlı ve yeni hale getirir. Mi Control Center, kullanıcılara en iyisini sunmak için birçok modernleştirilmiş işlevle kurulmuştur. Birçok farklı özellik ile kullanıcılara kolaylık sağlayın.


4,5 🧑 207132 total
5 ⭐
839
4 ⭐
53
3 ⭐
8
2 ⭐
77
1 ⭐
16

Download (8.02 MB)

You are now ready to download Mi Control Center for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
post

Recommended for You

You may also like