Mobcontact – 1.14 Premium Apk
Mobcontact – 1.14 Premium Apk

Mobcontact – 1.14 Premium Apk


Download

MobContact sizin için harika bir Spam Engelleme ve Arayan Kimliği uygulamasıdır. MobContact, rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasını sağlar

App Name Mobcontact - 1.14
Publisher Mobcontact
Genre Apps
Size 4.76 MB
Latest Version 1.14
MOD Info Premium Aktif
Mobcontact - 1.14 is the most famous version in the Mobcontact - 1.14 series of publisher Mobcontact
Mod Version 1.14
Total installs 100.000

         MobContact 1.14

    • Mobcontact - 1.14 Premium Apk

Mobcontact sizin için harika bir “Spam Engelleme” ve “Arayan Kimliği” uygulamasıdır. MobContact, rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasını sağlar.

★ Kişilerinizde olmayan numaralardan gelen aramaları tanımlayabilirsiniz.
★ Kara liste numaraları – ücretsiz MobContact’a telefon defterinizden veya çeviricinizden istenmeyen aramalar ekleyin, numaraları ve kişileri engelleyin. Bir telefon numarasını kara listeye alın ve bir daha asla bilinmeyen arayanlardan arama almayın! “Beni kimin aradığını” görmek için telefon numarası aramasını kullanın ve engellemek istediğiniz spam numarasını kara listeye alın.
★ Her telefon görüşmesinden gelen arama kimliğini bilin! MobContact size kimin aradığını gösterebilir, kimlik aramaları sayfasındaki Sosyal Hesap Resimlerine bakın. Satış ve telefonla pazarlama aramalarından gelen istenmeyen aramalar veya dolandırıcılık ve bilinmeyen numaralar olan aramaları otomatik olarak engelleyin. Sizi kimin aradığını öğrenin ve istenmeyen arama arayan kimliğini engelleyin
★ İstenmeyen bir çağrı aldığınızda MobContact anında uyarı verir. Böylece otomatik aramalara, telefonla pazarlamacılara ve dolandırıcı aramalara karşı gerçek zamanlı koruma elde edersiniz.

– ARAYAN TANIMLAMA

Kişilerinizde kayıtlı olmasa bile, sizi arayan kişinin kimliğini otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

– ÇAĞRI ENGELLEME

İstenmeyen aramalardan korunun.
İstenmeyen aramaları engelleyerek ve bu aramaları raporlayarak diğer MobContact uygulamalarını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. MobContact gücünü kullanıcılarından alır. İstenmeyen aramalardan “Spam Koruması”nı etkinleştirerek otomatik olarak korunabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler:

MobContact uygulaması internet bağlantısına ihtiyaç duyar.
– Üyeliğinizi size ait bir telefon numarası ile doğrulamanız gerekmektedir.

Kişiler, adres defteri, telefon numarası arama, ters telefon arama, blok numaralar, engelleyici arayan için MobContact’ı kullanın ve MobContact uygulamasıyla her zaman “beni kimin aradığını” bilin!

 


4.4 🧑 5.000 total
5 ⭐
781
4 ⭐
224
3 ⭐
32
2 ⭐
34
1 ⭐
56

Download (4.76 MB)

You are now ready to download Mobcontact - 1.14 for free. Here are some notes:

  • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
  • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
5/5 - (1 vote)

Recommended for You

You may also like