SD Maid Pro v5.5.4 APK MOD
SD Maid Pro v5.5.4 APK MOD

SD Maid Pro v5.5.4 APK MOD


Download

SD Maid Pro Telefonunuzun genellikle aşırı yüklendiğinden ve diğer dosyaları kaydedemediğinden endişeleniyor musunuz? Günümüzde pek çok telefonun kendi kendine işlemcisi ve dosya yöneticisi yok, bu da

App Name SD Maid Pro
Publisher darken
Genre Apps
Size 7.96 MB
Latest Version 5.5.4
MOD Info Pro Unlocked
SD Maid Pro is the most famous version in the SD Maid Pro series of publisher darken
Mod Version 5.5.4
Total installs 1,000,000
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı - ek anahtar
 • gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar; Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı; Devre dışı bırakılmış yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edin;
 • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu
 • Diller; CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64; Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.

SD Maid Pro Telefonunuzun genellikle aşırı yüklendiğinden ve diğer dosyaları kaydedemediğinden endişeleniyor musunuz? Günümüzde pek çok telefonun kendi kendine işlemcisi ve dosya yöneticisi yok, bu da telefonlarının birçok gereksiz dosya haline gelmesine neden oluyor. Şu anda, telefonunuzu daha temiz hale getirmek için birçok akıllı temizleme uygulaması sizin yerinizi alacak. Pro işlevselliği, SD Maid Pro’yu şimdiye kadarki en yenilikçi ve önde gelen dosya işleme uygulaması haline getirdi. Telefonunuz uzun süredir temizlenmemişse, hemen sahip olun.

GÜÇLÜ DOSYA YÖNETİMİ VE TEMİZLEME UYGULAMASI

Oldukça beğenilen bir belge denetçisi ve temizleyicisi olan SD Maid Pro, telefonlarını kolaylaştırmak için bunları kullanan herkes için birçok güncel yetenekle piyasaya sürüldü. Yardımcı programın övgüye değer yönü, bugün birçok Android gadget’ına çok uygun olmasıdır. Birçok insan bu cihazı telefonlarında alanı azaltmak ve tüm gereksiz belgeleri silmek için kullanır. Yardımcı programın kullanılması, tüketicinin akıllı telefon akıllı telefonunu ekstra yeşil yapacak ve cihaza zarar veren birkaç virüsü azaltacaktır.

SD Maid Pro

TEMİZLEME CİHAZI HAFIZASI

Pro özelliği ile her tüketicinin kendi cihazında sahip olmak istediği mükemmel bir yardımcı program ortaya çıktı. Birkaç ekstra etkili genel performans özelliğini etkinleştirdi ve tanıttı. Pek çok özellikle entegre olan SD Maid Pro, müşterilerin kolayca gereksiz önbelleğe almalarına, farklı yardımcı program incelemelerini hızlandırmalarına ve nihai kapasiteyle anımsamayı değiştirmelerine olanak tanıdı. Ayrıca, yardımcı program bir akıllı telefon akıllı telefon temizleme cihazı olarak işlev görür. Görüldüğü gibi telecellakıllı telefon düzenli olarak silinirse, internette gezinme veya akıllı telefon kullanma potansiyeli işlemlerde daha yumuşak hale gelir. Ayrıca, yardımcı program içinde yer değiştirme hızı da aynı şekilde daha hızlıdır. Rapor belgeleriniz kopyalanır, telecellakıllı telefon anımsama kartındaki açık alana belgelerden kurtulmanız için öneriler gösterecektir. Buna ek olarak, anımsama temizleme özelliği, telecellakıllı telefonunuzun CPU’nun aşırı ısınmasından ve şaşırtıcı sıcaklık artışlarından uzak durmasını kolaylaştırır ve telecellakıllı telefonunuzun varlığını uzatır.

CİHAZLARDA ARKA PLAN UYGULAMALARININ ÖZELLİKLERİ

Akıllı telefonunuzun uygulamaları SD’de çok fazla alanı kapladığında, temizlemeye devam etmeniz ve anımsama cümbüşünü hızlandırmanız ve anlamsız uygulamaları devre dışı bırakmanız gerekir. Telecellsmartphone elektriğini serbest bırakmak, tüketicinin telecellsmartphone’u kolaylaştırmasına izin veren SD Maid Pro’nun ekstra bir özelliğidir. Akıllı telefonunuz hafızanızın %80’inden fazlasını kullanırken ve çöp miktarı aşırı miktardayken sizi bilgilendirecektir. Telecellsmartphone’u kolaylaştırmanın zamanı geldi.

İÇERİĞE GÖRE DESTEK ARAMA DOSYALARI

SD Maid Pro, yukarıda belirtilen yeteneklerin yanı sıra, müşterilerin içerik yoluyla belge aramasına da yardımcı olur. Tüketici, belgenin anahtar sözcüklerini girer, aramanız gereken şeyle uyumlu bir dizi karşılık gelen efekt görünecektir. Bu fonksiyon farklı akıllı programlarda bulunabilir. Ayrıca müşteriler, en yakın etkileri hızlı bir şekilde elde etmek için arama yoluyla belgeleri arayabilirler. Ek olarak, yardımcı program ayrıca müşterilerin büyük belgeleri görüntülemelerine ve hangi aygıtların aşırı miktarda telefon akıllı telefon alanını beslediğini keşfetmelerine yardımcı olur. Ayrıca düzenlenmiş belgeleri de arayabilirsiniz. Ancak, bu özelliğin yardımcı programın algılaması zaman alacaktır. Ayrıca, ayarların içine birkaç harika ev koyarak görev sistemini ayrıca hızlandırabilirsiniz.

UYGULAMAYI YÜKLEDİKTEN SONRA TÜM PARÇA DİRENCİLERİNİ KALDIRIN

Ayrıca, müşterilerin tüm belgeleri ve programları verimli bir şekilde değiştirmesine olanak tanıyan bir aygıt olarak daha önce kaldırmış olduğunuz programları da temizler. Yardımcı programla ilgili tüm geçerli gerçekler, iz bırakmadan tamamen silinebilir. Telecellsmartphone’unuzun artık kötü amaçlı belgeleri yürümekten uzak durmasını kolaylaştıran bu sorundur. Kullanılmayan klasörler varsa, elektriği açmak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için hepsini silin.

MÜKEMMEL ARAYÜZ

Karşılaştırılabilir birçok belge temizleme ve kontrol uygulaması gibi, bu da Android aygıtları için son cihazdır. Tüketici bir kez ona sahip olduğunda, telecellsmartphone içindeki her şey akıllıca optimize edilir. Herhangi bir yardımcı program veya rapor belgesi, artık kullanmamanız durumunda, cihazın genel performansını hızlandırmak için robotik olarak devre dışı bırakılır. Bununla birlikte, oyuncular ayrıca oldukça minimalist olan arayüzü de bulabilirler, ancak olağanüstü bir iç mekana sahiptir. Operasyonun uygulanması kolaydır ve ayrıca ortadan kaldırılmasını ve hızlandırılmasını istediğiniz hususlara nazikçe temas etmek istersiniz.


2,2 🧑 31881 total
5 ⭐
825
4 ⭐
156
3 ⭐
89
2 ⭐
43
1 ⭐
86

Download (7.96 MB)

You are now ready to download SD Maid Pro for free. Here are some notes:

 • Some devices using Google Chrome for download have the error "Cannot open file", it's a Chrome error, please open it with your File Browser.
 • Please read the MOD Information carefully to avoid the mods not working.
post

Recommended for You

You may also like